O nas

Trochę inny sklep z polskim designem

GOOD INSIDE to sklep dla ludzi ceniących niepowtarzalność, jakość, design i polski produkt. Również dla tych, którzy kochają naturę i doceniają piękno w odnowionych meblach
z duszą. Jest to internetowy sklep z asortymentem takim jak: meble, oświetlenie, dywany, ceramika, dodatki oraz własne projekty i meble po renowacji. Tyle ze sztywnej formułki.

Małgosia i Przemek Stasinowscy – założyciele, tworząc GOOD INSIDE mieli wizję powstania sklepu, w którym liczy się jakość i który w 100% będzie ich.
Nie ulegnie chwilowym trendom i gustom. To, co można znaleźć w GOOD INSIDE to ścisła i wielogodzinna selekcja, gdzie faktycznie główny kryterium jest jakość i niepowtarzalność.
Właścicielom zależy jeszcze na jednym: Made in Poland. Oryginalny, funkcjonalny i wysokiej jakości – taki jest dzisiaj polski design.
Meble od polskich projektantów coraz bardziej zaskakują swoją formą oraz materiałami, z jakich są wykonane. Dlatego właśnie staje się coraz bardziej pożądany przez rodzimych odbiorców.

Dlaczego „trochę inny sklep”?

  1. GOOD INSIDE to sklep nie tylko z markami o ugruntowanej pozycji, ale również z dużo mniejszymi, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki we wzornictwie.
  2. Ścisła selekcja marek. Liczy się jakość, funkcjonalność oraz Made in Poland.
  3. Przemyślany proces poszerzania oferty, dzieje się to stopniowo. Dbamy, aby każdy producent poczuł się „zaopiekowany” co daję pełną kontrolę nad rozwojem i działaniami.
    Nie robimy wszystkiego „na hurra”.
  4. Celem GOOD INSIDE jest promowanie polskiego designu i udowodnienie, że polski produkt jest na każdą kieszeń.
  5. Staramy się integrować ze sobą marki, uzupełniać je np. podczas wydarzeń targowych, czy sesji zdjęciowych.
  6. Łączymy nowe ze „starym”. Udowodniamy, że współczesny design świetnie uzupełnia się z meblami po renowacji.
  7. Trochę inny sklep, bo… jednocześnie jesteśmy projektantami i jak nikt inny rozumiemy swoich producentów oraz klientów.